Τρίτη, 10 Ιανουαρίου 2017

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 10/1/17 - (ΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ)

11ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016- 2017

1oς ΟΜΙΛΟΣ
Β' ΓΥΡΟΣ


(14/1) ΡΕΠΟ


1η αγωνιστική (21/1)
ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ.-ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ-Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΚ.. ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ.-ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.


2η αγωνιστική (28/1)
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ-ΑΚ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΚ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ.
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ-ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ.


3η αγωνιστική (4/2)
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ-ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ- Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΚ.. ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.
ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ-ΑΚ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ.-ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ

(11/2) ΡΕΠΟ
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ



4η αγωνιστική (18/2)
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ-ΑΚ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΚ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ-Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ.-ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ



5η αγωνιστική (25/2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ - ΑΚ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΚ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ


6η αγωνιστική (4/3)
ΑΚ. ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΚ
ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ-ΜΑΚΡΟΧΩΡI
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ-Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΚ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ

(11/3) ΡΕΠΟ
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ


7η αγωνιστική (18/3)
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ-ΑΚ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΚ-ΜΑΚΡΟΧΩΡI
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗ-ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΑΚ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ-ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ
(25/3) ΡΕΠΟ



8η αγωνιστική (1/4)
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ-ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗ
ΜΑΚΡΟΧΩΡI-Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ
ΑΚ.ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΚ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑ-ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ


9η αγωνιστική (8/4)
ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ-ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΚ
ΑΚ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ΜΑΚΡΟΧΩΡI
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ
ΑΚ. ΒΕΡΟΙΑΣ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ

11ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016- 2017

2oς ΟΜΙΛΟΣ
Β' ΓΥΡΟΣ

(14/1) ΡΕΠΟ


1η αγωνιστική (21/1)
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΡΕΠΟ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ


2η αγωνιστική (28/1)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΡΕΠΟ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ



3η αγωνιστική (4/2)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΡΕΠΟ


(11/2) ΡΕΠΟ
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ



4η αγωνιστική (18/2)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ




5η αγωνιστική (25/2)
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ


6η αγωνιστική (4/3)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

(11/3) ΡΕΠΟ ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ



7η αγωνιστική (18/3)
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

(25/3) ΡΕΠΟ



8η αγωνιστική (1/4)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΡΕΠΟ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ



9η αγωνιστική (8/4)
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΡΕΠΟ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ


(15/4) ΡΕΠΟ
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ




10η αγωνιστική (22/4)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΡΕΠΟ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ



11η αγωνιστική (29/4)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΚΟΠΑΝΟΣ
ΡΕΠΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ




  


Μέσα από συλλογική προσπάθεια, να ανεβάσουμε το επίπεδο του πρωταθλήματος μας.

Καλή επιτυχία

Φώτης Παπαδόπουλος




Υ.Γ.  Ζητήστε το σε μορφή αρχείου για την εκτύπωση email : enosi.akadimion@gmail.com