Τετάρτη, 30 Δεκεμβρίου 2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ου ΓΥΡΟΥ



10ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΠΕΛΛΑΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015- 2016



Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 2ος  ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 9-1-16
2η Αγωνιστική
Σάββατο 16-1-16
3η Αγωνιστική
Σάββατο 23-1-16
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΛ. ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ.- ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ -ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ.
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ: ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.


Σάββατο 30-1-16
4η Αγωνιστική
Σάββατο 6-2-16
5η Αγωνιστική
Σάββατο 13-2-16

ΡΕΠΟ
ΠΑΟΚ ΜΕ/ΚΗΣ -ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ. – ΑΚ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

6η Αγωνιστική
Σάββατο 20-2-16

Σάββατο 27-2-16
7η Αγωνιστική
Σάββατο 5-3-16

ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΑΚ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β
ΡΕΠΟ: Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ

ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ- ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΚ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ.

8η Αγωνιστική
Σάββατο 12-3-16
9η Αγωνιστική
Σάββατο 19-3-16

Σάββατο26-3-16
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ
ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ










Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ





1η Αγωνιστική
Σάββατο 9-1--16
2η Αγωνιστική
Σάββατο 16-1-16
3η Αγωνιστική
Σάββατο 23-1-16
ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ-Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡ Ι- ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΡΕΠΟ: ΑΚ.ENJOY Ν
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΡΕΠΟ:ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-
ΑΚ.ENJOY ΝΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΡΣΕΝΑΛΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ 
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ


Σάββατο 30-1-16
4η Αγωνιστική
Σάββατο 6-2-16
5η Αγωνιστική
Σάββατο 13-2-16

ΡΕΠΟ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚ.ENJOY Ν - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ

ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

6η Αγωνιστική
Σάββατο 20-2-16

Σάββατο 27-2-16
7η Αγωνιστική
Σάββατο 5-3-16

ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ. - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ -ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΚ.ENJOY Ν - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική
Σάββατο 12-3-16
9η Αγωνιστική
Σάββατο 19-3-16

Σάββατο 26-3-16
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ -ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΚ.ENJOY Ν - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
 ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ-
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΡΣΕΝΑΛ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΡΕΠΟ








Βέροια 28-12-2015
Καλή επιτυχία
Φώτης Παπαδόπουλος






ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ
1.      ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
2.      ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3.      ‘ΑΡΓΥΡΙΟΥ’ ΝΑΟΥΣΑΣ
4.      Α.Ε.Π.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
5.      ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
6.      ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
7.      ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
8.      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
9.      Arsenal Soccer school Νάουσας
10.   ENJOY SPORT CLUB ΝΑΟΥΣΑ
11.   ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
12.   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
13.   Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
14.   ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
15.   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
16.   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
17.   ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
18.   ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
19.   Α.Σ. ‘ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ’



ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ


U.E.F.A.
διαχωρισμός

Ε.Π.Ο.
διαχωρισμός
Αγωνιστική περίοδος
2015-16
Γεννηθείς
Under 13
Προ-παιδικό Κ-13
2003 / 2004
Under 11
Τζούνιορ Κ-11
2005 / 2006
Under 9
Προ-Τζούνιορ Κ-9
2007 / 2008
Under 7
Μπαμπίνι Κ-7
2009 / 2010