10ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΠΕΛΛΑΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015- 2016
Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Σάββατο 9-1-16
|
2η Αγωνιστική
Σάββατο 16-1-16
|
3η Αγωνιστική
Σάββατο 23-1-16
|
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.
ΒΕΡΟΙΑΣ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΛ.
ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ.- ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
|
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ
ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
- ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - ΠΑΟΚ
ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
- ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ
|
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
– ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ -ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΑΛ.
ΑΚΑΔ.
ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ: ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
|
Σάββατο 30-1-16
|
4η Αγωνιστική
Σάββατο 6-2-16
|
5η Αγωνιστική
Σάββατο 13-2-16
|
ΡΕΠΟ
|
ΠΑΟΚ ΜΕ/ΚΗΣ -ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ
Β. - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
- ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
|
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ. – ΑΚ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ
- ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ
ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
- ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
|
ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ
ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
|
6η Αγωνιστική
Σάββατο 20-2-16
|
Σάββατο 27-2-16
|
7η Αγωνιστική
Σάββατο 5-3-16
|
||
ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΑΚΑΔ.
ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΑΚ.
ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β
ΡΕΠΟ: Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
|
ΡΕΠΟ
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ- ΠΑΟΚ
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
- Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΚ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ
ΜΕΛΙΚΗΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ
Β. - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ.
|
||
8η Αγωνιστική
Σάββατο 12-3-16
|
9η Αγωνιστική
Σάββατο 19-3-16
|
Σάββατο26-3-16
|
||
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΠΑΟΚ
ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
|
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ
Β. - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΑΛ
ΠΑΟΚ
ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ
|
ΡΕΠΟ
|
||
Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Σάββατο 9-1--16
|
2η Αγωνιστική
Σάββατο 16-1-16
|
3η Αγωνιστική
Σάββατο 23-1-16
|
ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ.
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΔ-Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡ Ι- ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΚΑΔ.
ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΡΕΠΟ: ΑΚ.ENJOY Ν
|
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΓΙΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΡΕΠΟ:ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
|
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΓΙΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ-
ΑΚ.ENJOY
Ν – ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ- ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΔ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΚΑΔ.
ΓΑΙΤΑΝΟΥ
|
Σάββατο 30-1-16
|
4η Αγωνιστική
Σάββατο 6-2-16
|
5η Αγωνιστική
Σάββατο 13-2-16
|
ΡΕΠΟ
|
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΚΑΔ.
ΓΑΙΤΑΝΟΥ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΓΙΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
|
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
- ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚ.ENJOY
Ν - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
|
ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ
ΟΜΑΔΩΝ
|
6η Αγωνιστική
Σάββατο 20-2-16
|
Σάββατο 27-2-16
|
7η Αγωνιστική
Σάββατο 5-3-16
|
||
ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΔ. - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΓ.
ΒΑΡΒΑΡΑ -ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - Α.Σ.
ΠΑΤΡΙΔΑΣ
|
ΡΕΠΟ
|
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΚ.ENJOY
Ν - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΓΙΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚΑΔ.
ΓΑΙΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
|
||
8η Αγωνιστική
Σάββατο 12-3-16
|
9η Αγωνιστική
Σάββατο 19-3-16
|
Σάββατο 26-3-16
|
||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ -ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Α.Σ.
ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΚ.ENJOY Ν - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
|
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΑΚΑΔ
ΓΑΙΤΑΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ-
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΡΣΕΝΑΛ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
|
ΡΕΠΟ
|
||
Βέροια 28-12-2015
Καλή επιτυχία
Φώτης Παπαδόπουλος
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ
ΣΥΛΛΟΓΩΝ
|
1.
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ
|
2.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
|
3.
‘ΑΡΓΥΡΙΟΥ’
ΝΑΟΥΣΑΣ
|
4.
Α.Ε.Π.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΒΕΡΟΙΑΣ
|
5.
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
|
6.
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
|
7.
ΣΧΟΛΗ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
8.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
|
9.
Arsenal Soccer school Νάουσας
|
10. ENJOY SPORT CLUB ΝΑΟΥΣΑ
|
11. ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
|
12. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
13. Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
14. ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
|
15. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
|
16. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΑΙΤΑΝΟΥ
|
17. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
|
18. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
19. Α.Σ. ‘ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ’
|
ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
U.E.F.A.
διαχωρισμός
|
Ε.Π.Ο.
διαχωρισμός
|
Αγωνιστική περίοδος
2015-16
Γεννηθείς
|
Under 13
|
Προ-παιδικό Κ-13
|
2003 / 2004
|
Under 11
|
Τζούνιορ Κ-11
|
2005 / 2006
|
Under 9
|
Προ-Τζούνιορ Κ-9
|
2007 / 2008
|
Under 7
|
Μπαμπίνι Κ-7
|
2009 / 2010
|