Τετάρτη, 30 Δεκεμβρίου 2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ου ΓΥΡΟΥ



10ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΠΕΛΛΑΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015- 2016



Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 2ος  ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 9-1-16
2η Αγωνιστική
Σάββατο 16-1-16
3η Αγωνιστική
Σάββατο 23-1-16
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΛ. ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ.- ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ -ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ.
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ: ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.


Σάββατο 30-1-16
4η Αγωνιστική
Σάββατο 6-2-16
5η Αγωνιστική
Σάββατο 13-2-16

ΡΕΠΟ
ΠΑΟΚ ΜΕ/ΚΗΣ -ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ. – ΑΚ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

6η Αγωνιστική
Σάββατο 20-2-16

Σάββατο 27-2-16
7η Αγωνιστική
Σάββατο 5-3-16

ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ.
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΑΚ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β
ΡΕΠΟ: Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ

ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛ- ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΚ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ.

8η Αγωνιστική
Σάββατο 12-3-16
9η Αγωνιστική
Σάββατο 19-3-16

Σάββατο26-3-16
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΥ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛ
ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ










Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ





1η Αγωνιστική
Σάββατο 9-1--16
2η Αγωνιστική
Σάββατο 16-1-16
3η Αγωνιστική
Σάββατο 23-1-16
ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ-Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡ Ι- ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΡΕΠΟ: ΑΚ.ENJOY Ν
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΡΕΠΟ:ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-
ΑΚ.ENJOY ΝΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΡΣΕΝΑΛΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ 
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ


Σάββατο 30-1-16
4η Αγωνιστική
Σάββατο 6-2-16
5η Αγωνιστική
Σάββατο 13-2-16

ΡΕΠΟ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚ.ENJOY Ν - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ

ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

6η Αγωνιστική
Σάββατο 20-2-16

Σάββατο 27-2-16
7η Αγωνιστική
Σάββατο 5-3-16

ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ. - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ -ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΚ.ENJOY Ν - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική
Σάββατο 12-3-16
9η Αγωνιστική
Σάββατο 19-3-16

Σάββατο 26-3-16
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ -ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΚ.ENJOY Ν - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
 ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ-
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΡΣΕΝΑΛ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΡΕΠΟ








Βέροια 28-12-2015
Καλή επιτυχία
Φώτης Παπαδόπουλος


Πέμπτη, 3 Δεκεμβρίου 2015

Συνάντηση εκπροσώπων των ποδοσφαιρικών ακαδημιών





ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


Συγκέντρωση όλων των ακαδημιών στις 7-12-2015 ημέρα 
Δευτέρα ώρα 19:45, στο Αθλητικό Κέντρο του Βασίλη Αργυρίου στη Νάουσα.


Θέματα: Ημερομηνία έναρξης 2ου γύρου, προβλήματα, παρατηρήσεις, προτάσεις.

Τετάρτη, 2 Δεκεμβρίου 2015