Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου 2015

10ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΠΕΛΛΑΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015- 2016





2Ος ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 26-9-2015
2η Αγωνιστική
Σάββατο 3-10-2015
3η Αγωνιστική
Σάββατο 10-10-2015
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ -ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΚ.ENJOY Ν
ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ -Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΚ.ENJOY Ν -ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ -ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ –ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΡΕΠΟ:ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ- Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ- ΑΚ.ENJOY Ν
ΕΠΙΣΚΟΠΗ -ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ


Σάββατο 17-10-2015
4η Αγωνιστική
Σάββατο 24-10-2015
5η Αγωνιστική
Σάββατο 31-10-2015

ΡΕΠΟ
ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚ.ENJOY Ν - ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ- ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ- ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ – ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΡΕΠΟ: ARSENAL ΝΑΟΥΣΑΣ

ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

6η Αγωνιστική
Σάββατο 7-11-2014

Σάββατο 14-11-2015
7η Αγωνιστική
Σάββατο 21-11-2015

ΑΚ.ENJOY Ν - ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ -ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ
ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ – ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ. - ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΠΙΣΚΟΠΗ

8η Αγωνιστική
Σάββατο 28-11-2015
9η Αγωνιστική
Σάββατο 5-12-2015

Σάββατο 12-12-2015
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ - Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚ.ENJOY Ν – ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ- ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.- ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΡΕΠΟ









1Ος ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 26-9-2015
2η Αγωνιστική
Σάββατο 3-10-2015
3η Αγωνιστική
Σάββατο 10-10-2015
ΑΡΓΥΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ – ΟΛ. ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ.
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ- Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ – ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ -ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ- ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.


Σάββατο 17-10-2015
4η Αγωνιστική
Σάββατο 24-10-2015
5η Αγωνιστική
Σάββατο 31-10-2015

ΡΕΠΟ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕ/ΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ.
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β. – ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

6η Αγωνιστική
Σάββατο 7-11-2014

Σάββατο 14-11-2015
7η Αγωνιστική
Σάββατο 21-11-2015

ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ- ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.- ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ

ΡΕΠΟ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
ΡΕΠΟ: ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ.

8η Αγωνιστική
Σάββατο 28-11-2015
9η Αγωνιστική
Σάββατο 5-12-2015

Σάββατο 12-12-2015
ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β - ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ






Με την λήξη του 1ου γύρου, συγκέντρωση όλων των ακαδημιών στις 7-12-2015 ημέρα Δευτέρα ώρα 20:00, στο Αθλητικό Κέντρο του Βασίλη Αργυρίου στη Νάουσα.
Θέματα: Ημερομηνία έναρξης 2ου γύρου, προβλήματα, παρατηρήσεις, προτάσεις.






ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ
1.      ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
2.      ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3.      ‘ΑΡΓΥΡΙΟΥ’ ΝΑΟΥΣΑΣ
4.      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
5.      ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
6.      ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
7.      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
8.      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
9.      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
10.   ENJOY SPORT CLUB ΝΑΟΥΣΑ
11.   ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
12.   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
13.   Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
14.   ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
15.   ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
16.   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
17.   ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑ
18.   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ’

ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ


U.E.F.A.
διαχωρισμός

Ε.Π.Ο.
διαχωρισμός
Αγωνιστική περίοδος
2015-16
Γεννηθείς
Under 13
Προ-παιδικό Κ-13
2003 / 2004
Under 11
Τζούνιορ Κ-11
2005 / 2005
Under 9
Προ-Τζούνιορ Κ-9
2007 / 2008
Under 7
Μπαμπίνι Κ-7
2009 / 2010