2Ος ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Σάββατο 26-9-2015
|
2η Αγωνιστική
Σάββατο 3-10-2015
|
3η Αγωνιστική
Σάββατο 10-10-2015
|
ΑΓΙΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ-ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
Α.Σ.
ΠΑΤΡΙΔΑΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
-ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
-ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ:
ΑΚ.ENJOY Ν
|
ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ -Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΚ.ENJOY
Ν -ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
-ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΔ –ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΡΕΠΟ:ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
|
ΑΓΙΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ- Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ-
ΑΚ.ENJOY Ν
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
-ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
ΡΕΠΟ:
ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
|
Σάββατο 17-10-2015
|
4η Αγωνιστική
Σάββατο 24-10-2015
|
5η Αγωνιστική
Σάββατο 31-10-2015
|
ΡΕΠΟ
|
ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚ.ENJOY
Ν - ΑΚΑΔ. ΓΑΙΤΑΝΟΥ
Α.Σ.
ΠΑΤΡΙΔΑΣ- ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ-
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΕΠΟ:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ
|
ΑΓΙΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΚΑΔ.
ΓΑΙΤΑΝΟΥ – ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
- Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΔ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΡΕΠΟ: ARSENAL ΝΑΟΥΣΑΣ
|
ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ
ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
|
6η Αγωνιστική
Σάββατο 7-11-2014
|
Σάββατο 14-11-2015
|
7η Αγωνιστική
Σάββατο 21-11-2015
|
||
ΑΚ.ENJOY
Ν - ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
– ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚΑΔ.
ΓΑΙΤΑΝΟΥ -ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΕΠΟ:
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
|
ΡΕΠΟ
|
ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ – ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
Α.Σ.
ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΚ.ENJOY Ν
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
- ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΔ. - ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ:
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
|
||
8η Αγωνιστική
Σάββατο 28-11-2015
|
9η Αγωνιστική
Σάββατο 5-12-2015
|
Σάββατο 12-12-2015
|
||
ΑΓΙΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔ.
ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
- Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
- ΑΚ.ENJOY Ν
ΑΚΑΔ
ΓΑΙΤΑΝΟΥ-ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
ΡΕΠΟ:
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
|
ΑΚ.ENJOY
Ν – ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
Α.Σ.
ΠΑΤΡΙΔΑΣ- ΑΚΑΔ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
– ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΔ.- ARSENAL ΝΑΟΥ/Σ
ΡΕΠΟ:
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
|
ΡΕΠΟ
|
||
1Ος ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Σάββατο 26-9-2015
|
2η Αγωνιστική
Σάββατο 3-10-2015
|
3η Αγωνιστική
Σάββατο 10-10-2015
|
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
– ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
– ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
– ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
– ΟΛ. ΝΕΡΕΑΣ ΒΕΡ.
ΡΕΠΟ:
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
|
ΠΑΟΚ
ΚΟΥΛ/ΡΑΣ- Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
– ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ
ΜΕΛΙΚΗΣ -ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
ΑΚΑΔ.
ΒΕΡΟΙΑΣ- ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΡΕΠΟ:
ΑΣΤΕΡΑΣ
|
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
- Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
– ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
- ΠΑΟΚ ΚΟΥΛ/ΡΑΣ
ΠΑΟΚ
ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ:
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
|
Σάββατο 17-10-2015
|
4η Αγωνιστική
Σάββατο 24-10-2015
|
5η Αγωνιστική
Σάββατο 31-10-2015
|
ΡΕΠΟ
|
ΠΑΟΚ
ΚΟΥΛ/ΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕ/ΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
- ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
– ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ
– ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ:
ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
|
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
– ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ.
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ
Β. – ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟΚ
ΜΕΛΙΚΗΣ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΚΑΔ.
ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΡΕΠΟ:
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
|
ΡΕΠΟ.
ΑΝΤΙ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ 1ΟΥ & 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ
ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
|
6η Αγωνιστική
Σάββατο 7-11-2014
|
Σάββατο 14-11-2015
|
7η Αγωνιστική
Σάββατο 21-11-2015
|
||
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
- ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΛΕΞ- ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
- ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ
Β.- ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ:
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
|
ΡΕΠΟ
|
ΠΑΟΚ
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
– ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΠΑΟΚ
ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.
ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
ΡΕΠΟ:
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ.
|
||
8η Αγωνιστική
Σάββατο 28-11-2015
|
9η Αγωνιστική
Σάββατο 5-12-2015
|
Σάββατο 12-12-2015
|
||
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
- ΑΚΑΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΛΕΞ - Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
– ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ
Β - ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ
ΡΕΠΟ:
ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
|
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
- ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α.Α.ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΟΛ.ΝΕΡΕΑΣ Β.
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ
ΑΚΑΔ.
ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥ/ΡΑΣ
ΡΕΠΟ:
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
|
ΡΕΠΟ
|
||
Με την λήξη του 1ου γύρου, συγκέντρωση όλων των ακαδημιών
στις 7-12-2015 ημέρα Δευτέρα ώρα 20:00, στο Αθλητικό Κέντρο του Βασίλη Αργυρίου
στη Νάουσα.
Θέματα: Ημερομηνία έναρξης 2ου γύρου, προβλήματα,
παρατηρήσεις, προτάσεις.
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ
|
1.
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ
|
2.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
|
3.
‘ΑΡΓΥΡΙΟΥ’
ΝΑΟΥΣΑΣ
|
4. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
5.
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
|
6.
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
|
7.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
8.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
|
9.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
|
10.
ENJOY SPORT CLUB ΝΑΟΥΣΑ
|
11. ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
|
12.
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
13. Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
14.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
|
15. ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
|
16.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΑΙΤΑΝΟΥ
|
17. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑ
|
18.
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ’
|
ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
U.E.F.A.
διαχωρισμός
|
Ε.Π.Ο.
διαχωρισμός
|
Αγωνιστική περίοδος
2015-16
Γεννηθείς
|
Under 13
|
Προ-παιδικό Κ-13
|
2003 / 2004
|
Under 11
|
Τζούνιορ Κ-11
|
2005 / 2005
|
Under 9
|
Προ-Τζούνιορ Κ-9
|
2007 / 2008
|
Under 7
|
Μπαμπίνι Κ-7
|
2009 / 2010
|